گفتمان حق و عدالت بر مدار پیشرفت تابید

پیام تقدیر محمدرضا محسنی ثانی از اهالی غرب خراسان رضویبسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

پرسمان حق به روشنایی گرائید
سپهر فیروزه‌ای حق، روشنگر فردا خواهد شد
حق‌آفرینان سرافراز
مردم فرهیخته و پرافتخار غرب خراسان

مردمان شریف، ولی نعمت‌تان عزیز، آیین بزرگ صادق‌ترین نظام مردم‌سالاری با تکیه بر جمهوریت و اسلامیت متبلور شد؛ بی‌شمار مبارک‌باد به همت‌والای‌تان که از پس بدخواهی و مکر دشمنان، قامت ایران اسلامی‌مان را برافراشته‌تر ساختید.

حماسۀ با شکوه سربداران با حضور شما مردم عزت‌مند دیار دیرینه‌های پایدار دگر باره جلوه‌گر شد؛

سپهر فیروزه‌ای حق روشنی گرفت؛
پرسمان حق سر بر آسمان سائید
و گفتمان حق و عدالت بر مدار پیشرفت تابید.

اینک که اعتماد شما مردم غیور و برازنده بر این خادم مشتاق خدمت قرار گرفت به یقین،  کوششگرانه و متعهدانه و با همراهی و حمایت‌های بی‌دریغ‌تان برای اعتلای این دیار مظلوم و نستوه همت گمارده و به روشنی و به درستی در مسیر سربلندی، بالنده‌تر گام بر داشته و راه توسعه و عدالت‌گستریِ فرارو را با وفاق و همدلی با منتخب معزز شما مردم ارجمند، برادر دل‌سوز و مشفق جناب آقای دکتر بهروز محبی طی خواهیم کرد.

فروتنانه و با همۀ وجود سر تعظیم به پیشگاه خداوند حکیم و عزیز برده و سپاس بیکران خود را به پیشگاه با عظمت شما مردم بزرگوار و محضر مبارک مقام عظمای ولایت تقدیم می‌دارد و عمیقاً از همۀ نامزدهای بزرگوار که در آفرینش این حماسۀ بزرگ نقش به‌سزایی ایفا کردند تشکر و قدردانی می‌کنم.
امید است با الطاف خداوند یگانۀ رحمان و عنایت حضرت حجت(عج) و در سایه هم‌گرایی مردم و مسئولین، آنچه شایستۀ شهرهای پر از مهر و محبت دیارمان سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد است رقم زده و با افتخار، حق‌مدارانه در این مسیر گام‌های استوار برداریم.

با احترام و سپاس فراوان
محمد رضا محسنی‌ثانی
منتخب مردم شریف شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد
در مجلس شورای اسلامی

تماس با ما

برای ارتباط با ما و سایر صفحات حق بر روی دکمه زیر کلیک کنید

پل های ارتباطی